Ara
TARHANLAR OTOMOTİV - HAKKIMIZDA & FAALİYETLERİMİZ
TARHANLAR OTOMOTİV
          Tarhanlar Otomotiv, 41 yıllık başarılı bir ticari geçmişe ve deneyime sahip olan Mehmet Tarhan ve kardeşleri tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Tarhan, 41 yıl önce bakkal dükkanı ile başlayan ve zaman içinde kurulan aile şirketlerinin bugün geldiği noktanın, kardeşlerinin toplam başarısı ile geldiğini ifade etmektedir. Aile şirketlerinin bu başarısının sırrı, hem işlerine hem de birbirlerine duydukları saygı, sevgi ve birliktelikten kaynaklanmaktadır. Bugün yaklaşık 150 kişi istihdam eden Tarhanlar Şirketler Grubu otomotivin yanı sıra, inşaat, beyaz eşya, likit gaz, gıda, tarım ve hayvancılık sektöründe başarılı işlere imza atmaktadır.

Bugün itibariyle Söke'de 4S Plazası,
          .
ve Bodrum'da bulunan showroom ve servis noktalarında
         
FAALİYETLERİMİZ
Araç Satış
          Bodrum ve Söke'de birer showroom ile sizlere hizmet veren Tarhanlar Otomotiv, web sitesi üzerinden son model araçları ve çeşitli kampanyaları anında sizlere duyurmaktadır. Şu an satışta olan Nissan modelleri ve fiyatları için lütfen tıklayın..
İkinci El
          TARHANLAR güvencesi ile sizlere sunulan her marka ikinci el araç satış servisimiz, internet üzerinde arabam.com altyapısı kullanılarak verilmektedir. İkinci el araç listemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..
Teknik Servis
          Tarhanlar Otomotiv, tüm araçlarınız için son derece güvenilir ve özenli bir teknik servis hizmeti vermektedir. Bodrum Söke'de bulunan servisimiz, uzman kadrosu ve her türlü donanım desteği ile sizleri bekliyor. Servisimizde verilen hizmetler ve detaylar için lütfen tıklayın..
Sigorta Hizmetleri
         

Konut ve İşyeri Teminatları: Yangın,yıldırım ,infilak, dahili su,sel yada su baskını,fırtına,grev lokavt kötü niyetli halk hareketleri, deprem, yer kayması, araç çarpması, duman, kar ağırlığı, duman,enkaz kaldırma,mal sahibine karşı sorumluluk , komşulara karşı sorumluluk,hırsızlık,kira kaybı,cam kırılması, ferdi kaza..

Otel Sigortaları: Yukarıdaki teminatlara ilaveten makine kırılması , gıda bozulması,alternatif konaklama masrafları, kar kaybı, elektronik cihaz ,enkaz kaldırma, 3.şahıs mali sorumluluk,komşuluk mali sorumluluk, kasa sigortası, emniyeti suiistimal, taşınan para sigortası..

Kasko: Kaza ,yanma,çalınma,asistance hizmetleri,deprem , glknhh,sel su baskını, ihtiyari mali sorumluluk, ferdi kaza, anahtarla çalınma, ikame araç hizmeti, kilit sistemi teminatı, hukuksal koruma..

Ayrıca trafik, dask, elektronik cihaz, nakliyat, sigortaları ile hizmetinizdeyiz.